سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دشمن ترینِ مردم نزد خداوند متعال، کسی است که کار بد مؤمن را سرمشق قرار می دهد؛ امّا کار نیکش راسرمشق قرار نمی دهد . [رسول خدا صلی الله علیه و آله]


ارسال شده توسط Anthony در 96/10/9:: 12:33 صبح

کاربرد دستگاه لیزر ترکیبی چیست؟

پیش از این در مطالب پیشین شما را با دستگاه های لیزری و نمونه ی ترکیبی آن آشنا کردیم.در این مطلب میخواهیم برای شما درباره کاربرد هایی که این دستگاه میتواند برای شما به همراه داشته باشد.بیشتر صحبت کنیم.پس ادامه این مطلب را از دست ندهید.

این ترکیب جدید از دستگاه ها انعطاف پذیری بیشتری را نسبت به دستگاه های قدیمی در اختیار افراد قرار می دهد.  عملکرد و قابلیت پانچ سرو ربه این دستگاه اجازه می دهد کارهای زیادی را در تولید مایکرویو مدیریت کند . دستگاه لیزر فیبری 3000 واتی که به گفته شرکت انرژی بسیار کمتری نسبت به دستگاه لیزر Co2 مصرف می کند؛  می تواند ورقه های فولاد ضدزنگ را به خوبی برش دهد. هیل در این باره می گوید: دستگاه LPe6f توانست خلاقیت و بهره وری شرکت را به خوبی افزایش دهد. ترکیب جدید این دستگاه ها توانست قدرت تولید شرکت را دو چندان کند. از زمان نصب این دستگاه؛ حجم سفارشات ما نیز افزایش پیدا کرد اما به خوبی توانستیم از عهده انجام آن بر بیاییم.  حجم کاری ما در این زمان سه برابر شد.
دستگاه جدید سرعت و عملکرد بهتر و بیشتری نسبت به فناوری های قدیمی دارد. قابلیت ها و ویژگی هایی که در این دستگاه وجود دارد تنظیم و راه اندازی آن را سریع تر می کند. در این میان، لیزر فیبری نیازمند تعمیر و نگهداری زیادی نیست. هیچ گازی برای لیزر نیاز نیست بنابراین نیازی به مانیتور کردن هم نخواهد بود. پرتو لیزر از طریق کابل فیبر نوری به کار می رود.  برای اینکه از اجرای حداکثری این دستگاه اطمینان حاصل شود، در این دستگاه ترکیبی از  سر برش محافظت شده استفاده شده است که لنز و نازل را با شکل مناسبی نگه می دارد  و همین امر کیفیت فلز برش خورده را بیشتر می کند. از آنجایی که ترکیب ماشین لیزر و پانچ به سیستم مدیریت خودکار مرتبط است، شرکت ACP می تواند فرآیند پانچ کردن و برش را بدون دشواری انجام دهد.  بارگذاری و انجام تمامی اینکار نه تنها باعث می شود برش بهتری انجام شود بلکه  از بین بردن بخش های اضافی به شیوه مناسب تری انجام می شود.  در حقیقت، Night Train به فاکتور کلیدی برای حذف بخش های اضافی و تولید بهتر تبدیل شده است.  هیل بیان می کند که آنها به طور دستی برخی از بخش ها را بارگذاری می کردند . خوب حالا سوال اینجاست که چنین تجهیزات جدیدی چه تاثیری بر روی عملکرد شرکت ها خواهد داشت؟ هیل در این باره چنین  می گوید: در سال های قبل، برای تکمیل فرآیند شش ساعت زمان نیاز داشتیم. یک ورقه 56 بخش داشت و هر کدام باید پردازش می شد. شرکت ما تلاش می کرد این کار را در دو شیفت کاری انجام دهد. بعد از به کارگیری دستگاه های تولیدی جدید، این کار با سرعت بیشتری انجام شد. دستگاه جدید لیزری می توانست با سرعت بیشتری بخش های مورد نیاز را برش دهد. این روزها تلاش می کنیم کارهای بیشتری را بادستگاه لیزر فیبری انجام دهیم.

آشنایی با آینده دستگاه لیزر ترکیبی

ظرفیت و توانایی اضافی در این دستگاه ها به شرکت ACP کمک کرد بهره وری و خلاقیت خود را در خط تولید افزایش دهد. همچنین استفاده از دستگاه های جدید به این شرکت اجازه داد ایجاد نمونه را در داخل شرکت انجام دهد. در چنین شرایطی برش بخش های مورد نظر بدون زمانبندی زیاد انجام پذیر بود. امروزه مدیران بخش های تولیدی تلاش می کنند خط تولید خود را با دستگاه ها و تجهیزات به روزتری مجهز کنند و حجم سفارشات دریافتی را بیشتر نمایند. اینکار نیازمند سرمایه گذاری در ابزارهای مختلفی است. استفاده از دستگاه های ترکیبی لیزر/ پانچ می تواند اولین مرحله برای ورود به آینده هیجان انگیز برای تولید کنندگان باشد.شما نیز می توانید به خرید چنین دستگاه هایی فکر کنید و از آن ها بهره مند شوید.